امکانات و قابلیت ها

 

در زیر امکانات و قابلیت های پنل ارسال اس ام اس گروهی یا پنل ارسال پیامک تبلیغاتی سامانه پیام کوتاه نگار پیامک بطور خلاصه توضیح داده شده است:

 

1-       ارسال از خطوط 3000 و 5000

 

2-      ارسال سریع;

متن پیامک را نوشته، گیرندگان را مشخص نموده و دکمه ارسال را بفشارید.

 

3-       ارسال زماندار:

ارسال زماندار همانند ارسال سریع می باشد با این تفاوت که می توانید زمان ارسال پیامک را مشخص کنید. مثلا فردا ساعت 10 صبح یا هر تاریخی در آینده.

4-      ارسال رنجی:

در این قسمت کاربر رنج شماره ای را انتخاب می کند، مثلا شماره های بین 09121000000 و 09122000000. سپس به همه شماره ها یا به تعدادی از شماره های هدف ارسال پیامک را انجام می دهد و می تواند ارسال را زماندار کرده تا در وقت دیگری بطور خودکار انجام شود.

5-       ارسال به بانک شماره های همراه اول دائمی و اعتباری کشوری:

در ارسال کشوری، شماره های تمام کشور به تفکیک استان، شهرستان و شهر گنجانده شده و کاربر می تواند بعد از انتخاب محل های مد نظر، تعداد ارسال و دائمی و اعتباری بودن را نیز انتخاب نماید. ارسال پیامک می تواند برای زمان دیگری نیز تنظیم شود.

6-       ارسال کدپستی:

از طریق ارسال کد پستی، می توان به شماره های مورد نظر بر اساس کد پستی، پیامک ارسال کرد. در حال حاظر تمام مراکز استان ها به تفکیک کد پستی در سامانه قرار گرفتند. امکان انتخاب نوع اپراتور، تفکیک دائمی و اعتباری و زماندار کردن ارسال نیز وجود دارد.

 

7-       ارسال بانک ایرانسل کشوری:


از طریق ارسال پردیس می توانید محل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و از طریق بانک شماره های ایرانسل به شماره های ایرانسل در زمان دلخواه خود ارسال نمایید.

 

8-       ارسال بر اساس تفکیک جنست:

از طریق ارسال بر اساس تفکیک جنسیت می توانید خانم یا آقا را مشخص نمایید و ارسالهای خود را فقط به آقایان یا خانمها ارسال نمایید.

 

9-       ارسال بر اساس رده سنی:

از طریق ارسال بر اساس رده سنی می توانید رده سنی (مثلا 20 تا 30 سال ) را برای ارسال پیامک خود مشخص نمایید و فقط به گروه رده سنی که مشخص کرده اید ارسال نمایید.

 

10-  -ارسال از دکل ایرانسل یا BTS

 

11-   ارسال مشاغل:

این ابزار امکان ارسال به هر یک از مشاغل تعریف شده در سامانه را در اختیار کاربر قرار می دهد. امکان انتخاب نوع اپراتور، تفکیک دائمی و اعتباری و زماندار کردن نیز وجود دارد.

امکاناتی که تقریبا در تمام ابزارهای ارسال پیامک وجود دارد: پیامک می تواند معمولی یا فلش باشد. پیامک فلش در صندوق ورودی گیرنده ذخیره نمی شود. لیست شماره موبایل های گیرندگان را می توان در کادر مشخص شده نوشت یا اگر این لیست در یک فایل متنی یا اکسل در کامپیوترتا هست، می توان آن فایل را انتخاب کرد. همچنین می توان یک یا چند گروه را از دفترچه تلفن انتخاب کرد.

12-  پوشه بندی:

ماژولها:

WHMCS

دیتا  لایف انجین(قدرتمندترین CMS)

کد ارسال پیامک html

کد ارسال پیامک php

13-   دفترچه تلفن

14-   گجت ویندوز

15-   وب سرویس و http

16-   دریافت

17-   انتقال به موبایل

18-   پیامک از موبایل

19-   ارسال سفارشی

20-   انتقال به ایمیل

21-   انتقال به سایت

22-   نظرسنجی

23-   مسابقه

24-   تحلیلگر پیامک

25-   عضویت پیامکی

26-   ارسال هوشمند

27-   ارسال دوره ای

28-   منشی پیامک

29-   یادآور

30-   کاربران

 

31-   پاسخگوی هوشمند